Ons Team

Sander Jansens, Beheerplanning

Sander Jansens
Zaakvoerder

Jan Kempeneers
Projectleider erkenningssecretariaat bosexploitatie
Adviseur natuur

Dominique Cornelissen
Adviseur natuurbeleid

+32 475/91 45 88
sander.jansens@landmax.be

  • Bio-ingenieur
  • Gepassioneerd door alles wat bos ademt en lucht zuivert. Met een uitgesproken visie over het Vlaamse natuurbeleid. Zijn ruime ervaring en uitgebreid netwerk in de groene sector helpen steeds om duurzame, kosten-efficiënte oplossingen te vinden.
 

+32 470/88 48 43
jan.kempeneers@landmax.be

  • Bioloog
  • Ervaren kracht die al je vragen beantwoordt over de erkenningsregeling voor bosexploitanten. Straalt de rust uit in ons team, is specialist in wildbeheer en werkt diverse projecten uit rond natuurbeheer en beleidsopdrachten.

+32 485/04 65 76
dominique.cornelissen@landmax.be

  • Bioloog
  • Duidelijke kijk op de alsmaar complex wordende natuurwetgeving en een passie voor vogels. Hij heeft reeds zijn stempel gedrukt op het natuurbeleid in Vlaanderen door een mooi lijstje aan beleidsopdrachten.

Jeroen Truyen
Adviseur natuur en organisatie beheerwerken

Corinne Deffontaine
Adviseur natuur en organisatie beheerwerken

Patricia Moons
Adviseur natuur en milieu

+32 497/80 10 11
jeroen.truyen@landmax.be

  • Biowetenschapper
  • Bosbeheer is zijn tweede natuur met een brede kennis in aangrenzende domeinen. Bovendien heeft hij zicht op historische landschapsontwikkeling en de integratie van erfgoedwaarden binnen beheerplannen. Door zijn vlotte omgang brengt hij participatieve processen met overheid en private eigenaar steeds tot een goed einde.

 

+32 485/40 44 12
corinne.deffontaine@landmax.be

  • Bio-ingenieur
  • Positieve en tweetalige teamplager die de Vlaamse bossen mooier maakt door projecten rond FSC-auditering, besbeheerwerken en beheerplannen. Vertegenwoordigt tevens Landmax bij de Koninklijke Belgische Bosbouwmaatschappij (Société Royale Forestière de Belgique).

+32 476/29 44 25
patricia.moons@landmax.be

  • Biologe en milieuwetenschapper
  • Duizendpoot met een allround natuurkennis en brede interesse in natuur, milieu en duurzaamheid. Ze weet snel relevante informatie te vinden en met haar creativiteit en vlotte pen zorgt ze voor een mooie output van haar projecten.

Frederic Gabrys
Adviseur natuur en veldmedewerker

Tobias Nauwelaers
Projectleider boombeheer en landschapsinrichting

Pieter Pollet
Boomtechnisch adviseur

+32 474/74 35 48
frederic.gabrys@landmax.be

  • Groenmanagement en Bosbeheer
  • Als allround natuurkenner en floraspecialist biedt hij ondersteuning in allerhande projecten rond beheersplanning, inventarisatie en monitoring van zowel vegetaties als het abiotisch milieu. Door zijn gedrevenheid in natuurstudie is hij ook in zijn vrije tijd bezig met excursies en inventarisaties van flora en fauna.
 

+32 485/04 66 78
tobias.nauwelaers@landmax.be

  • Bio-ingenieur
  • Gedreven en nauwgezette projectleider met een passie voor bomen. Met kennis van verschillende domeinen: van boom- en groenbeheer tot onroerend erfgoed, abiotiek en landschapsinrichting. In complexe situaties weet hij steeds zijn weg te vinden naar een gedragen oplossing.

+32 497/54 75 93
pieter.pollet@landmax.be

  • Bioloog
  • Enthousiaste teamplayer die als specialist boombeheer steeds in of in nabijheid van bomen te vinden is. Door zijn scherp observatievermogen en uitgebreide bogenkennis krijgen monumentale bomen in parken, dreven en daarbuiten een duurzame toekomst
Ilse Slegers

Griet Vervoort
Adviseur natuur

Ilse Slegers
Administratief medewerker

+32 472/08 43 87
griet.vervoort@landmax.be

  • Bio-ingenieur
  • Recentste aanwinst voor ons team. Ze heeft zich snel ingewerkt in het uitwerken van beheerplannen en beleidsstudies.

+32 14/26 25 00
info@landmax.be

  • Administratief medewerker
  • Door haar sympathie en groot organisatietalent is ze geliefd bij eenieder. Orde is haar tweede natuur.
bosbeheer